+421 944 255 854
info@c-c.sk

Ready Made Spoločnosti s.r.o.

Predaj starších firiem

Končíte s podnikaním alebo chcete predať firmu? Jednou z unikátnych služieb našej spoločnosti je Burza s.r.o. spoločností, čiže firiem s históriou. Sprostredkovanie predaja alebo kúpy s.r.o. spoločnosti s históriou.

Služba je výhodná pre podnikateľov, ktorý zo zdravotných alebo akýchkoľvek iných dôvodov majú záujem skončiť s podnikaním a predať spoločnosť.

Aktuálna ponuka:

Ponuka platcov DPH

Ponuka všetkých starších firiem


Naša spoločnosť Vám sprostredkuje predaj Vašich spoločnosti, ktoré vykonávali alebo vykonávajú obchodnú činnosť. Spoločnosti sú zapísané v Obchodnom registri, majú pridelené IČO a DIČ, alebo IČ DPH.

Ak sa rozhodnete podnikať formou s.r.o. spoločnosti naša spoločnosť Vám sprostredkuje alebo priamo odpredá jednu zo spoločností. Spoločnosť môžete kúpiť už za niekoľkých hodín od momentu rezervácie spoločnosti.

Ušetríme Vám množstvo chodenia po súdoch a úradoch aj nemalé množstvo administratívnej a právnej agendy spojenej s likvidáciou spoločnosti.

Výhody kúpy s.r.o. spoločnosti s históriou:
  • Spoločnosť má niekoľko mesačnú/ročnú obchodnú históriu pôsobí dôveryhodnejšie
  • Možnosť okamžitého výkonu podnikateľskej činnosti
  • Konateľom a spoločníkom spoločnosti sa môžete stať v krátkom čase
  • Možnosť požiadať o čerpanie fondov z EU, prípadne čerpať iné fondy
  • Spoločnosti sú registrované v Obchodnom registri, majú pridelené identifikačné číslo organizácie (IČO)
  • Spoločnosti sú registrované na Daňovom úrade, majú pridelené daňové identifikačné číslo (DIČ), niektoré sú registrované k platcu dane z pridanej hodnoty (DPH).
Ak máte záujem kúpiť, alebo predať spoločnosť s históriou neváhajte a kontaktujte nás.